Firma Prevent Morava s.r.o., nabízí k prodeji profesionální vybavení OOPP proti pádu osob. Nejčastěji používané osobní ochranné pracovní prostředky máme skladem (tzn. dostupnost ihned po objednání), ostatní dodáváme na základě objednávky převážně do 3 týdnů. Všechny naše OOPP splňují evropské normy. Stručný přehled pracovních prostředků proti pádu, které dodáváme jsou v katalogu OOPP 2021. Pro více informací ohledně osobních ochranných pracovních prostředků proti pádu osob nás kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

postrojepolohovacprvky  tlumice 

Zachycovací postroje

Zachycovací postroj je základním prostředkem sady osobních ochranných prostředků proti pádu. Dříve se také používal výraz bezpečnostní postroj, nebo sedák. Postroje jsou k dispozici ve dvou velikostech M/XL a XXL.

Zachycovače pádu

Je určen pro zachycení pádu jedné osoby. Dodáváme několik typů zachycovačů pádu: zatahovací zachycovače pádu, pohyblivé zachycovače na pevném zajišťovacím vedení a pohyblivé zachycovače na poddajném vedení.

Polohovací prostředky

Pracovní polohovací prostředky jsou doplňky systému osobní ochrany proti pádu, nejvíc se využívá při práci na sloupech, stromech a příhradových konstrukcích.

• Tlumiče pádu

Tlumiče pádu dodáváme bud jako samostatný tlumič, nebo jak součást ve čtyřech typech s lanovým spojovacím prostředkem a ve dvou typech s popruhovým spojovacím prostředkem.

• Horizontální zajišťovací popruhy (lana)

Používá se pro jištění osob pohybujících se převážně v horizontální rovině s rizikem pádu. Horizontální zajišťovací popruh (lano) je typem dočasného kotvícího zařízení. 

• Spojky (karabiny)

Karabina je součástí osobního vybavení každého pracovníka.

• Kotvící prvky

Máme široký sortiment kotvících prvků, např. : popruhové smyčky, kotvící popruhy, kotvící svorky a jiné. Používají se jako přenosný kotevní prvek pro připojení vybavení proti pádu.

• Evakuační zařízení a prvky pro slaňování

Evakuační zařízení sloužící k záchraně osob z výšky pomocí slaňování , nebo záchranná zařízení, určená ke spouštění z výšky omezenou konstantní rychlostí.

• Ochranné přilby pro práci ve výšce

Přilba pro práci ve výškách musí mít krátké hledí, šesti ramenný vnitřní kříž, a podbradní řemínek. Dodáváme více typů těchto speciálních přileb.

• KRATOS SAFETY 

Od roku 2013 společnost PREVENT MORAVA s.r.o. navázala úzkou spolupráci s francouzskou společností KRATOS SAFETY, která nabízí prostředky osobní ochrany pracovníků proti pádu osob a je v tomto oboru světovým lídrem. Rozšířili jsme tímto, již tak širokou nabídku o další alternativní profesionální vybavení.

Pro více informací ohledně osobních ochranných pracovních prostředků proti pádu osob nás kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

• Rothoblaas

Od roku 2017 společnost PREVENT MORAVA s.r.o. navázala úzkou spolupráci s Italskou společností Rothoblaas, která nabízí další profesionální OOPP a rozšiřuje naší již tak širkou škálu prostředků. Od této firmy odebírámě hlavně  přilby pro výškové práce PROTECTOR EVO a mobilní lano BRAKE 25. Odkaz na zhlédnutí katalogu ZDE

Pro více informací ohledně osobních ochranných pracovních prostředků proti pádu osob nás kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.